Imprezy integracyjne

Klient: Michelin
Obiekt: Villa Duchowizna
Typ Spotkania: Integracyjno-Szkoleniowe
Data 23-24 Listopad 2010

W dniu  23 Listopada  wystartowała impreza integracyjna firmy Michelin. Już od samego początku wrzało i huczało. Utworzone wcześniej dwie współzawodniczące ze sobą grupy, ruszyły z piskiem opon, nie patrząc w lusterka.

Pierwszym starciem był fantastyczny mundial, zorganizowany na specjalnie przygotowanych boiskach… Z minuty na minute emocje sięgały zenitu. Przerwa i uwagi trenerów. Widownia była wniebowzięta widowiskiem, mimo iż obyło się bez rzutów karnych.

Zaraz po mundialu grupy zostały zaproszone na turniej darta. Po męczących mistrzostwach w piłce kopanej i czynnym uzupełnianiu płynów – turniej rzutek  był nie lada wyzwaniem.
Całe szczęście mimo tych niedogodności, nie odnotowano strat w ludziach. Wszyscy bardziej celnie lub mniej celnie trafiali w tarcze. Każdy rzut odbył się we właściwym kierunku, tak więc poziom zasad gry jak i fair play był zachowany.

Następny dzień ziścił zawody na świeżym powietrzu. Tu także nie zabrakło atrakcji i mocnych emocji. Organizatorzy wcielili w życie program „ZPT po Latach”.
Grupy począwszy od ekstremalnego drużynowego slalomu, przeszły przez walki sumo, walkę z pająkiem i jego pajęczyną, magicznym dwójnogiem… a po tym wszystkim zakończyły swą przygodę na łączącym projekcie, mającym na celu stworzenie kreatywnej wizji rozwoju firmy.
Jedni poszli w rozwój stacji orbitalnej, a drudzy w opatentowanie niezwykłej ultra-doskonałej oponie, sprawdzającej się w każdych warunkach.

W dwóch słowach było to Ekscytujące i Oryginalne doświadczenie dla pracowników firmy Michelin.