Imprezy integracyjne

W terenie

Duzersi, czyli ZPT po latach

Na uczestników czeka nie lada wyzwanie, bowiem stawiamy im za cel zbudowanie w ciągu 3-4 godzin jednego z proponowanych obiektów przy użyciu tektury, kleju, drewnianych listew, noży, pędzli, kolorowych czasopism, farb itp. Do wybudowania uczestnicy mają: wehikuł czasu, pojazd kosmiczny, parostatek, mega robot ogrodowy, zamek.
Aby tego dokonać potrzebny nam jest zestaw konkurencji team buildingowych, który pomaga grupom budującym zdobyć fundusze na zakup materiałów.

Monster garage

Idea MONSTER GARAGE jest zbudowanie ze zdobytych części wymarzonego „małego fiata” i przeprowadzenie tuningu wizualnego wszystkich zewnętrznych części auta.

Aby wykonać zadanie, czyli zbudować malucha, drużyny dostają rysunek techniczny samochodu, na podstawie którego będą składać samochód. Aby tego dokonać trzeba dotrzeć do odpowiedniej konkurencji, która da nam kolejną brakującą część samochodu.

09-04 CSiR MONSTER (271)09-04 CSiR MONSTER (190)09-04 CSiR MONSTER (307)

Widmo Atlantydy

Ideą tej zabawy scenariuszowej jest odszukanie i dopłynięcie do zaginionej wysepki na zbudowanej wcześniej tratwie oraz rozwiązanie nurtującej ludzkość zagadki Atlantydy i jej skarbu. Aby się do niej dostać trzeba będzie zbudować tratwę … i tu pojawia się wyzwanie dla naszych odkrywców. Do budowy tratwy potrzebne będą elementy. Aby je zdobyć trzeba przejść szereg dyscyplin zespołowych.

Gród z przeszłości

Ideą GRODU Z PRZESZŁOŚCI jest wybudowanie całego grodu obronnego, z infrastrukturą i klimatem, który da nam możliwość dalszej egzystencji oraz umożliwi obronę przed najeźdźcą. Aby tego wszystkiego dokonać należy przejść przez wszystkie zaplanowane konkurencje i zdobyć jak największą liczbę funduszy (pieniędzy), które z kolei pozwolą na zakup odpowiednich elementów u przewoźnego handlarza.

10-04 CSiR DUZERSI VENA (367)10-04 CSiR DUZERSI VENA (342)

Drzewo życia

Przenosimy się w czasy biblijnego Mojżesza. Zadaniem zespołów jest odnaleźć drzewo życia, po to, aby stać się nieśmiertelnym. Po drodze uczestników gry czeka wiele zadań do wykonania .. Arka Noego, Nadawanie imion, Drabina, która przyśniła się Jakubowi.

Manewry wojskowe

Niebezpieczna strefa, przeprawa tratwami, pole minowe…to coś dla ciała. Szyfry wojskowe, praca z mapą, GPS-em, kompasem … to coś dla intelektu. Śpiew ptaków, zapach wojskowych mundurów, grochówka … to coś dla duszy.

Radiostacja

Celem głównym gry jest zlokalizowanie stacji nadawczej wroga. W pierwszym etapie gry celem pośrednim plutonu jest dotarcie do trzech stref. W każdej strefie do wykonania są zadania. Wykonanie zadań powoduje, że pluto zbliża się do wykonania zadania głównego czyli zlokalizowania stacji nadawczej…..

Zawody na orientację

Zajęcia z poruszania się w terenie z mapą. W zależności od stopnia zaawansowania grupy zajęcia prowadzone są w formie gier terenowych, zajęć indywidualnych pod opieką najlepszych polskich instruktorów. Zajęcia można realizować także za granicą Polski.

Off road

Wyprawa na jeepach w nieznany teren. Załoga dostaje zadanie dotarcia na wskazanych baz, a także pokonanie odcinków specjalnych Ekipy do wykonania zadań używają map, roadbooków, GPS-ów.

offroad2.JPGoffroad3.JPG

Rajd terenowy

Mapy kompasy, gps a do tego różne formy poruszania w terenie (rower, kajaki, konie…). Ale to nie wszystko. Kilkuosobowe zespoły pokonują poszczególne odcinki specjalne za pomocą rowerów, własnoręcznie zbudowanych tratew, pontonów, pieszo, za pomocą samochodów terenowych. Przyda się dużo sił, nie zabraknie emocji i sporej dawki adrenaliny…

Historyczna gra miejska

Scenariusz tej gry oparty jest na najciekawszym okresie historycznym związanym z danym miejscem. Uczestnicy gry spotykają historyczne postacie, poznają w żywy sposób dzieje i historie miasta.

Ucieczka z Szuflandii

Dzisiejszego dnia szykuje się wielki przełom. Krasnoludki z dorosłego świata zbierają się, gdyż pojawia się szansa na oswobodzenie swoich towarzyszy niedoli z Szuflandii. Muszą uwolnić więzionego w Szuflandii chemika. Nasi uczestnicy muszą więc dołożyć wszelkich starań , aby zadania postawione im tego dnia skrzętnie wypełnić i dotrzeć do miejsca, w którym więziony jest naukowiec.

Poszukiwacze Zaginionej Tarki

Scenariusz zajęć integracyjnych oparty jest na idei poszukiwania przygód rodem z „Indiany Jonesa”. Uczestnicy stają w obliczu licznych zadań sprawdzających ich sprawność i pomysłowość. Podążając w nieznane i pokonując kolejne zadania posiłkują się tajemniczym woreczkiem z magicznymi rekwizytami podarowanymi przez Indianę Jonesa. Cała eskapada podporządkowana jest jednemu celowi – odnalezieniu Zaginionej TARKI…

Paintball

Paintball to wspaniała gra terenowa umożliwiającą integracje w drużynie i miłe spędzenie czasu. Uczy wspólnego działania, spostrzegawczości i refleksu. Posiadamy szeroka ofertę scenariuszy gier animacyjnych, które indywidualnie dostosujemy do umiejętności i sprawności fizycznej uczestników. W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie cos dla siebie, co umożliwi mu wspaniałą zabawę i miłe spędzenie czasu.

Formuła 1

Pragniemy zaprosić Państwa do pasjonującego świata najbardziej prestiżowych, międzynarodowych wyścigów na świecie, wyścigów samochodowych na najwyższym poziomie; przenieśmy się w świat królowej motoryzacji – Formuły 1.
Wspólnie odkryjemy nie tylko najbardziej spektakularne oblicze sportów motoryzacyjnych, ale także jego kulisy tj. pasjonującą atmosferę towarzyszącą projektowaniu i produkcji nowych modeli, jak i przygotowania do wyścigu.

Rejs

Uczestnicy przeobrażają się w ekipę filmowa, która podczas prawdziwego rejsu statkiem pasażerskim maja nakręcić druga część kultowego filmu Marka Piwowskiego „Rejs’’. Uczestnicy wybierają miedzy sobą reżysera, operatora, aktorów, statystów. A ciąg dalszy trzeba nakręcić……

Galaktyczni wojownicy

Uczestnicy zabawy ubierają się w specjalne futurystyczne stroje, które na sygnał prowadzącego wypełniają się powietrzem, nadając będącym wewnątrz ludziom kształt MEGA ROBOTÓW.

pzu 01IMG_7279IMG_7272IMG_7273

Strefa 51

Lubicie Gwiezdne Wojny lub inne filmy fantastyczne, gdzie bohaterowie uzbrojeni w laserowe blastery, przemierzają niekończące się korytarze w poszukiwaniu nieznanego? A może marzy wam się decydujące starcie z armią kosmitów?
Sześć kapsuł i sześciu śmiałków pozostawionych sam na sam ze złowieszczym obcym. Aby przetrwać, trzeba będzie przezwyciężyć strach i zagłębić się w strefę mroku.

Wioska indiańska

Uczestnicy imprezy lądują w prawdziwej wiosce indiańskiej. Przez 3 godzin realizujemy z gośćmi animacje, gry i zabawy przeplatane pokazami Indian Północnoamerykańskich.

IMG_80934

Zajęcia militarne

Oto prawdziwe szkolenie wojskowe. Uczestnicy zgrupowani w kilku plutonach rywalizują ze sobą, zdobywając kolejne stopnie żołnierskie.

Rally Team

Ryk silników, zapach spalin, walka z czasem czy uwijający się w ukropie mechanicy to nieodłączny element towarzyszący wszystkich wyścigów. Tym razem jednak wszystko to co do tej pory obserwowane było z perspektywy widza stanie chlebem powszednim nowo uformowanego  Rally Teamu.

W zależności od preferencji uczestnicy otrzymają do dyspozycji wiernie odwzorowane miniaturki prawdziwych pojazdów rozwijające prędkości do ponad 100 kilometrów na godzinę. Ogromny park maszynowy umożliwia uczestnikom wcielenie się w członka teamu obsługującego pojazdy począwszy od nowoczesnego sportowego bolidu, do miniaturowego czołgu.

Budowa balonów

Sprawdzonym sposobem na doskonałą zabawę i integrację uczestników jest budowa balonów, które po odpowiednim przygotowaniu wzniosą się i odlecą aż na skraj horyzontu. Grupy kilkuosobowe wspaniale spisują się przy pracy nad niezwykłym balonem. Wspólna praca, pokonywanie trudności, rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych działa mobilizująco i doskonale integruje wszystkich uczestników zabawy. Tym zajęciom zawsze towarzyszy luźna atmosfera, zabawne komentarze uczestników oraz wszechobecny dobry nastrój. W końcu budowa balonu to niecodzienna atrakcja.

Katapulty

Rok Pański 1336. Zima. Nieuchronnie zbliża się decydująca bitwa.

Tworzysz drużynę cieśli, wypełniającą misję budowy katapulty oblężniczej.

Jedyne rysunki, jakie znaleźliście w gęstym, sosnowym borze, są nadpalone i niekompletne. Materiały do budowy zwozicie zewsząd skrzypiącymi saniami, zaprzężonymi w pary ogierów. Słychać parskanie koni, pochodnie skwierczą na mrozie, a wiatr co rusz wzbija snopy iskier z płonących wokół ognisk.
Spieszycie się jak nigdy dotąd.  Wszak drugą machinę buduje konkurencyjna drużyna. Wieczorny konkurs płonących pocisków wyłoni zwycięzców.

Wikingowie

Wczesnośredniowieczny Gród o nazwie „Warownia Jomsborg”, jest miejscem pokazów oraz imprez integracyjnych o niezapomnianej atmosferze.  Gospodarzami grodu są wojownicy z drużyny „Jomsborg Vikigs Hird” , którzy brali udział w filmie Jerzego Hoffmana „Stara Baśń”- kiedy słońce było bogiem”.
Warownia Jomsborg jest miejscem o unikalnym charakterze, jedynym w Polsce. Pobyt w tym miejscu dostarcza uczucia przeniesienia w czasie, w czas Ery Wikingów,
kiedy :bogowie byli jak ludzie, a ludzie jak bogowie”.

wikingowie-003uczta2004_18uczta2004_23uczta2004_22wikingowie-037