Imprezy integracyjne

Pokazy

Pokaz barmański

Podczas pokazu barmańskiego instruktorzy Flair przygotowują koktaile w rytm tematycznie dobranej muzyki dopasowanej do charakteru imprezy. Podrzucane shakery, lód oraz butelki udowodnią, że można oszukać grawitację… Po pokazie barmani serwują drinki oraz uczą kilku wybranych gości tajników sztuki barmańskiej.

Light show

To niezapomniane  wrażenie artystyczne wywołane hybrydą światła, ruchu, muzyki i body paintingu. Pokaz odbywa się w całkowitej ciemności, półnagie ciała  tancerzy ozdabiane są fluorescencyjnymi malowidłami

Fakir

Wiele słyszeliśmy o ludziach którzy potrafią połyka ogień, śpią na łożach na których nikt nigdy nie zdecydował by się spędzić nawet minuty czy przechadzają się po rozżarzonych węglach niczym po niezwykle miękkich dywanach. Pora byśmy poznali jednego z przedstawicieli tej zwykłej nacji. Przed wami Fakir.

P1030357P1030404P1030407

Akrobacja rowerowa

Dynamiczny pokaz akrobacji rowerowych z elementami gry świateł, UV i sztucznego dymu, które tworzą niezwykły efekt wizualny. Widowisko takie może uświetnić imprezę firmową, każdą galę czy nocne imprezy kulturalne.

Pokaz tańca z ogniem

Oferujemy Państwu trwające od 20 do 40 minut pokazy tańca z ogniem. Podczas występu wykonujemy układy choreograficzne do wybranej przez nas muzyki. Wykorzystujemy w nich różnorodny sprzęt – poi, wachlarze, liny kewlarowe, pochodnie, kije.

Pokaz iluzjonisty

Iluzjonista bawi widownię, stojąc na scenie, lub w dobrze widocznym dla wszystkich miejscu. Pokaz składa się z części wykonywanej w rytm doskonale dobranej muzyki, oraz części kontaktowej, w której iluzjonista prowadzi pełen humoru dialog z widownią.

Efekty które prezentowane są w programie scenicznym należą do klasyki iluzji, są to między innymi manipulacje kartami, numery z chińskimi obręczami, sznurem, chustami, pojawianie śniegu, lewitacja stolika, pojawianie parasoli. A także numery kontaktowe, w których iluzjonista zaprasza na scenę widzów.

promocyjne

Hipno show

Hipno-Show to estradowy pokaz hipnozy – rodzaj rozrywki, który gwarantuje Państwu nie tylko niezapomniane wrażenia, ale również wprawi w niekłamane zdumienie.

Pokazy bilardowe

Podczas pokazu prezentowane są najpopularniejsze sztuczki wykonywane w czasie międzynarodowych turniejów i mistrzostw bilarda artystycznego.
Pokazy bilardowe doskonale sprawdzają się podczas większości imprez integracyjnych, eventów tematycznych, imprez plenerowych, a także różnego rodzaju promocji w tym również w centrach i galeriach handlowych.

Pokazy laserowe

Kompletny system kolorowych efektów laserowych, idealny do wszelkiego typu prezentacji, reklam i promocji firm. Doskonale sprawdza się też na wystawach, pokazach mody, koncertach i innych prestiżowych wydarzeniach.