Imprezy integracyjne

Warsztaty

Rzeźby

Spróbujecie swych sił w rzeźbieniu? Warsztaty w rzeźbieniu w lodzie to całoroczna rozrywka dla dzieci i dorosłych. To oryginalne urozmaicenie festynu dla dzieci lub imprezy firmowej dla dorosłych.

Warsztaty artystyczne

Konwencja tego programu to rozbudowana forma warsztatów, tak, aby każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Proponujemy zajęcia z origami, decoupage, wykonywanie biżuterii, ozdób i stroików świątecznych…

Warsztaty ceramiczne

Lepienie w glinie, malowanie dzbanów, układanie mozaiki… Warsztaty ceramiczne to warsztaty kreatywności. Każdy uczestnik swoją pracę otrzymuje na pamiątkę.

Warsztaty kulinarne

Gotowanie z … z pasją, z dobrym, znanym „artystą kuchni”. Znakomite rozwiązanie dla tych, który lubią dobra kuchnię…

Warsztaty barmańskie

Warsztaty barmańskie poświęcone są przygotowywaniu różnych cocktaili ze światowej listy cocktaili IBA : Long Island, Daiquiri, Mojito, Tequila Sunrise, Cosmopolitan, Martini Cocktail, Sour, Appletinni, Margarita, Caipirinha. Instruktorzy Flair prezentują jak posługiwać się napełnionymi alkoholem butelkami, lodem oraz szkłem barowym, czerpiąc dużą satysfakcję z miksowania cocktaili. Każdy z uczestników warsztatów przygotowuje drinki pod okiem instruktorów. Warsztaty odbywają się na stanowiskach z pełnym asortymentem barowym. Uczestnicy zdobywają teoretyczną wiedzę o alkoholach, poznają zaawansowane techniki  nalewania alkoholu bez użycia miar barowych, będą zawodnikami w amatorskim konkursie barmańskim. Podczas warsztatów przeprowadzany jest również pokaz barmański.

Warsztaty fotograficzne

W dzisiejszych czasach ludzie są chłonni wiedzy, która jest przydatna i użyteczna, a podana w odpowiednio atrakcyjny sposób może być również wspaniałą zabawą. Podczas warsztatów będziemy mieli okazję poznać tajniki pracy z aparatem. Grę światłem opanujemy zarówno w plenerze, jak i podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej w studiu. Do dyspozycji uczestników oddamy zarówno sprzęt fotograficzny najwyższej jakości, drukarki, do uwiecznienia najwspanialszych zdjęć oraz profesjonalną obsługa instruktorską. Warsztaty fotograficzne jesteśmy w stanie zorganizować w każdym miejscu na świecie, mogą zostać wzbogacone w profesjonale modelki i przygotowanie profesjonalnych planów zdjęciowych.