Imprezy integracyjne

W powietrzu

Skoki spadochronowe

Skoki sparochronowe to już wyższa szkoła jazdy, a my Ci zapewnimy ten pierwszy skok w warunkach wyjątkowego komfortu i bezpieczeństwa. Z tymi bardziej bojaźliwymi najpierw polatamy samolotem, bo chodzi przecież o wspaniałe wspomnienia i emocje, a nie o robienie czegoś z przymusu, „bo inni patrzą”. Ze „średniakami” może skoczyć instruktor, a wyjątkowo napaleni i odważni mogą trochę powydziwiać.

IMG_73072007-06-17 16-22-32 (2)p051009003

Bungee jumping

Szukasz niezapomnianych przeżyć? Jesteś miłośnikiem przygód? Lubisz odrobinę dreszczyku? To coś dla Ciebie. Takich emocji może dostarczyć jedynie skok na bungee. Pokonaj swój strach i zmierz się z grawitacją. Stań na krawędzi mostu lub dźwigu i pokaż na co Cię stać. Skok z wysokości co najmniej 30m. na gumowej linie to nie lada wyczyn.

Paralotniarstwo

Paralotnia pozwala człowiekowi poczuć się naprawdę wolnym. Już dawno przestała służyć jako spadochron, dzisiaj najdłuższe przeloty przekraczają już 300 kilometrów, a w Polsce 100 km.

Skoki na siatkę

Czy można skoczyć z dużej wysokości bez liny, uprzęży czy spadochronu a przy tym bezpiecznie wylądować? Można! Wszystkich poszukujących mocnych wrażeń zapraszamy do oddania skoku na siatkę. Uczestnik wyskakuje z kosza (15 – 20 metrów swobodnego lotu) i swobodnie spada na rozpiętą pod koszem siatkę. Adrenalina gwarantowana!

Lot szybowcem

Lot szybowcem to unikalna możliwość zasmakowania podniebnego spaceru. Obecność profesjonalnego instruktora pozwoli w pełni delektować się niezmąconą atmosferą przestworzy. Czyste niebo, cisza, przepiękne widoki. Poszybuj w przestworzach jak ptak! Takie doświadczenie każdy będzie długo pamiętał.