Imprezy integracyjne

Na wodzie

Spływ kajakowy

Jeśli byłeś już kiedyś na spływie kajakowym, to nie musimy Cię przekonywać – na pewno znów wyruszysz na szlak. Tych, którzy szukają pomysłu na niezapomniany i tani urlop, a jeszcze nie siedzieli w kajaku zapewniamy, że warto spróbować i zapraszamy na kajaki.

Regaty Łodzi Smoczych

Smocze Łodzie – to drużynowy sport wodny. Wywodzi się z południowej Azji (Chiny) gdzie na tradycyjnych smoczych łodziach pływano od tysiącleci. Współczesne, sportowe łodzie, mniejsze od tradycyjnych, mieszczą 22 osoby (20 wioślarzy, sternika i bębniarza).
Wyścigi smoczych łodzi łączą w sobie świetną zabawę połączoną z rywalizacją. Jest to sport bardzo widowiskowy, ponieważ trasa ustawiona jest zawsze w okolicach pomostów lub plaży tak aby osoby na lądzie mogły aktywnie kibicować. Czas zabawy między 2 – 4 godziny.

Pumpabike

Ni to rower, ni to wodolot śmiga nad powierzchnią wody z prędkością, której nikt by się nie spodziewał po maszynie napędzanej wyłącznie siłą ludzkich mięśni.
Konstrukcja Pumpabike jest genialna w swojej prostocie – podwodne skrzydła nośne pełnią równocześnie funkcje napędu. Wystarczy mocno odepchnąć się od brzegu, pomostu, łodzi lub innego wodnego urządzenia. Następnie należy podskakiwać niby pompując, aby płynąć z prędkością nawet do 30 km/h.

Skutery wodne

Zawrotna prędkość, duża moc silnika, łatwe manewrowanie oraz żywił jakim jest woda – te wszystkie elementy sprawią, że Twój poziom adrenaliny z pewnością wrośnie! Każdy uczestnik przed rozpoczęciem przygody na skuterze wodnym przejdzie krótkie szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, a następnie będzie mógł samodzielnie pływać po wyznaczonym akwenie wodnym.

Nurkowanie

Nurkowanie jest formą rekreacji, która budzi zainteresowanie większości osób po raz pierwszy stykających się z oddychaniem pod wodą przy pomocy niezależnego źródła powietrza. Zajęcia nurkowe mogą być realizowane w różnych formach i miejscach – zarówno na basenie, jak i w jeziorze czy w morzu. Oddychanie i pływanie pod wodą w pełnym sprzęcie nurkowym połączone z jednoczesnym oglądaniem znajdujących się tam atrakcji w postaci fauny i flory dla każdego stanowi nie lada przeżycie. Uczestnicy asekurowani przez doświadczonych instruktorów odkrywają możliwości, jakie daje stan nieważkości w wodzie wykonując na przykład popularne fikołki.

Rafting

Rafting to spływ pontonem górskimi rzekami. Zimna woda, piękne widoki, odrobina adrenaliny od czasu do czasu… Czyli jesteśmy w swoim żywiole. A gdy jest za spokojnie, a mamy fajnego przewodnika ten dla wprawy i obycia wywróci nasz ponton;)  Na koniec dnia nurtuje nas tylko jedno, kiedy znowu można by tu wybrać się na rafting. Tylko już na bardziej wymagającą rzekę, taką, która potrafiła by dać nam w kość, gdzie adrenalina skacze o wiele gwałtowniej.

Regaty

Szuwarowe, morskie, regaty. Łączy je jedno dają człowiekowi poczucie wolności. Gdy stoi się za sterem, czy opala na dziobie. Tylko morze, wiatr i Neptun. Niewielka łódka na Mazurach z grupą znajomych, czy potężny żaglowiec. Pozwalają zapomnieć o codzienności, poczuć swobodę, radość życia.

Windsurfing

Windsurfing to niesamowity sport, łączący ze sobą cechy surfingu i żeglarstwa. Żadne inne zajęcie nie pozwoli Ci przeżyć równie wyjątkowych chwil i nie dostarczy Ci tak niewiarygodnych doznań.

Motorówki

Pływałeś kiedyś z prędkością pocisku? Kiedy wiatr owiewa Ci twarz, a rozchlapująca woda obmywa policzki… to tylko tak romantycznie brzmi. Motorówka pędząca ponad 60 kilometrów na godzinę? Trzeba mocno się trzymać. Przy tej prędkości woda jest twarda jak beton. Nasz doświadczony sternik przewiezie wszystkich chętnych tym wodnym bolidem. Będziecie mokrzy nie tylko z wrażenia.

Narty wodne

Dla tych którzy pragną poznać inny rodzaje szaleństwa narciarskiego proponujemy przejazd nie mniej ekscytujący od szusowania na górskich stokach.

Rejsy statkiem

Rejsy dla grup zorganizowanych z możliwością grillowania na pokładzie i muzyką na żywo.

Banann ciągnięty za motorówką

Wspaniała zabawa dla całej grupy. Dla bardziej zdecydowanych duża prędkość i szybkie zwroty

Rowery wodne

Dla tych, którzy nie lubią pływania kajakami proponujemy rowery wodne. Świetnie nadają się do mniej ekstremalnych konkurencji takich jak slalom między bojkami, czy parkowanie tyłem do przystani.
Do kierowania rowerem niezbędna okaże się współpraca dwojga członków drużyny